Advanced Task Scheduler dziś za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2012

Nowy tydzień w serwisie z promocyjnymi ofertami oprogramowania BitsDuJour rozpoczniemy z kolei od akcji przeprowadzanej wspólnie z firmą Southsoftware, dzięki czemu do wzięcia jest produkt do planowania i automatycznego wykonywania zadań. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced Task Scheduler. Standardowo produkt ten możemy nabyć w sklepie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 30 października, do godz. 9:00 rano.

 

Advanced Task Scheduler to wielofunkcyjny harmonogram zadań, pozwalający na uruchamianie programów, skryptów i plików wsadowych, otwieranie dokumentów oraz stron internetowych, wyświetlanie wyskakujących przypomnień, odtwarzanie dźwięków, wysyłanie wiadomości, zamykanie i ponowne uruchamianie systemu, zatrzymywanie uruchomionych procesów, nawiązywanie i zakończenie połączeń – a wszystko to w pełni automatycznie.

Advanced Task Scheduler oferuje rozbudowany zestaw narzędzi do planowania zdań, które pozwolą nam zarówno na planowanie pojedynczych zadań, jak również tych, które mają być wykonywanie cyklicznie w ściśle sprecyzowanym momencie – co minutę, godzinę, dzień, miesiąc rok, w ściśle określony momencie czasu, po uruchomieniu komputera, wciśnięciu skrótu klawiszowego, podczas bezczynności komputera, podczas nawiązania lub zakończenia połączenia, po zalogowaniu lub wylogowaniu, a także po uruchomieniu lub wyłączeniu konkretnego programu.

Advanced Task Scheduler jest w stanie zautomatyzować większość wykonywanych przez nas codziennie cyznności. Narzędzie posiada elastyczny zestaw narzędzi planowania, dzięki któremu nie będziemy musieli więcej czekać by np. uruchomić konkretny program w ściśle określonym czasie. Z kolei funkcjonalność wyskakujących przypomnień nie pozwoli zapomnieć o ważnych sprawach. Opcja automatycznego zamykania systemu gwarantuje z kolei, że pozostawiony bez nadzoru komputer sam się wyłączy po określonym czasie. Ciekawą funkcją jest także opcja automatycznego otwierania i zamykania programów, która potrafi zaoszczędzić mnóstwo niepotrzebnego klikania.

Jak zdobyć Advanced Task Scheduler za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 

 

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.