Wondershare 1-Click PC Care za darmo

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale firma Wondershare w dalszym ciągu prowadzi świąteczną akcję rozdawniczą. W najnowszej jej odsłonie do zgarnięcia jest narzędzie z popularnej kategorii produktów do optymalizacji i przyśpieszania komputera z systemem Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare 1-Click PC Care. Standardowo za produkt ten przyszłoby nam zapłacić równowartość 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

Baza darmowych programów TechnetBlog wzbogaca się o kolejne narzędzie w mocno już ciasnej już kategorii produktów do przyśpieszania i optymalizacji Windows. Wondershare 1-Click PC Care – jak sama nazwa wskazuje – to narzędzie przeznaczone do wykonywania wspomnianych wcześniej zadań za pomocą jednego kliknięcia myszką. Ideą działania produktu jest więc pełna automatyzacja.

Wondershare 1-Click PC Care podczas swojej pracy przeprowadza głębokie skanowanie systemu w poszukiwaniu błędów i usterek negatywnie wpływających na pracę komputera. Po zdiagnozowaniu problemu aplikacja generuje raport z przeprowadzonych prac i proponuje zautomatyzowany proces optymalizacji.

Wondershare 1-Click PC Care potrafi m.in. zidentyfikować błędy rejestru oraz uszkodzone bądź niepoprawnie działające biblioteki DLL, oczyścić rejestr systemowy ze zbędnych wpisów, zredukować czas startu systemu, poprawić prędkość połączenia z Internetem, a także usunąć dane wpływające negatywnie na naszą prywatność podczas surfowania w sieci.

Jak zdobyć Wondershare 1-Click PC Care za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zagrać w prostą grę stworzoną w oparciu o krótkie filmiki, po przejściu której zdobędziemy passcode umożliwiający zdobycie bezpłatnego klucza licencyjnego. Sekwencja odpowiedzi w grze to obecnie kolejno: B,A,A (organizator może je zmienić ). Zabawę rozpoczynamy od kliknięcia w link Haven’t got passcode? umieszczonym pod polem do wpisania passcode.

Strona promocji

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>