GOTD: WinSettings 8.1 za darmo

Dodał: admin styczeń - 21 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dla nas promocję, która powiększy zbiory oprogramowania z kategorii narzędzi do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem promocji jest tym razem legalna i darmowa pełna wersja programu WinSettings w wersji 8.1, przygotowanego przez firmę FileStream. Aktualnie ów produkt oferowany jest w standardowe cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty jak zwykle można skorzystać tylko do jutra – 22 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

WinSettings 8.1 to program stanowiący zestaw narzędzi służących do poprawy szybkości działania oraz wydajności komputera z systemem Windows na pokładzie. Wśród dostępnych w WinSettings 8.1 znalazł się między innymi moduł antyspyware, moduł dostrajania ustawień bezpieczeństwa, a także zestaw narzędzi optymalizacyjnych, które poprawią ogólną wydajność pracy systemu.

Zasada działania modułu antyspware sprowadza się do wyłączania szkodliwych procesów oraz możliwości usunięcia złośliwych kodów z listy autostartu. Moduł poprawy bezpieczeństwa pozwala na usunięcie ciasteczek, plików tymczasowych oraz innych tego typu zindywidualizowanych danych. Oprócz tego WinSettings 8.1 posiada zestaw 29 narzędzi do oczyszczania systemu ze zbędnych śmieci, dzięki czemu nasza maszyna powinna zacząć pracować szybciej.

WinSettings 8.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.08 MB.

Jak zdobyć WinSettings 8.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: WinSettings 8.1 za darmo”

  1. s pisze:

    Nie wiem jak u Was ale podalem 3 rozne maile i na zadnego nie otrzymalem hasla….. :( kicha a nie promocja

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.