GOTD: Registry Washer za darmo

Nowy tydzień zaczynamy od promocji z serwisu Giveaway of the Day gdzie czeka na nas dziś akcja przeprowadzana przez firmę Giant Matrix, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie do oczyszczania rejestru systemu Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Registry Washer. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 30 października, do godz. 9:00 rano.

 

Do naszej bazy darmowego oprogramowania trafia kolejny produkt przeznaczony do czyszczenia i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Registry Washer jest narzędziem pozwalającym na przeprowadzenie bezpiecznego i skutecznego skanowania rejestru w postaci błędów i innych problemów wpływających negatywnie na wydajność całego systemu.

Registry Washer posiada szybki i bezpieczny algorytm skanujący rejestr w poszukiwaniu błędów. Aplikacja została wyposażona w moduł tworzący kopie zapasową rejestru, tak by maksymalnie zabezpieczyć nas przed możliwością awarii systemu. Oprócz tego w programie znajdziemy mechanizm monitorujący rejestr w czasie rzeczywistym i informujący o każdej próbie modyfikacji wpisów w rejestrze. Dzięki temu możemy ustrzec się przed złośliwym oprogramowaniem. W razie potrzeby możemy również cofnąć zmiany dokonane przez aplikacje.

Program Registry Washer został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 8.52 MB.

Jak zdobyć Registry Washer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Registry Washer za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>