GOTD: Registry Washer za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2012

Nowy tydzień zaczynamy od promocji z serwisu Giveaway of the Day gdzie czeka na nas dziś akcja przeprowadzana przez firmę Giant Matrix, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie do oczyszczania rejestru systemu Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Registry Washer. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 30 października, do godz. 9:00 rano.

 

Do naszej bazy darmowego oprogramowania trafia kolejny produkt przeznaczony do czyszczenia i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Registry Washer jest narzędziem pozwalającym na przeprowadzenie bezpiecznego i skutecznego skanowania rejestru w postaci błędów i innych problemów wpływających negatywnie na wydajność całego systemu.

Registry Washer posiada szybki i bezpieczny algorytm skanujący rejestr w poszukiwaniu błędów. Aplikacja została wyposażona w moduł tworzący kopie zapasową rejestru, tak by maksymalnie zabezpieczyć nas przed możliwością awarii systemu. Oprócz tego w programie znajdziemy mechanizm monitorujący rejestr w czasie rzeczywistym i informujący o każdej próbie modyfikacji wpisów w rejestrze. Dzięki temu możemy ustrzec się przed złośliwym oprogramowaniem. W razie potrzeby możemy również cofnąć zmiany dokonane przez aplikacje.

Program Registry Washer został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 8.52 MB.

Jak zdobyć Registry Washer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.