GOTD: Animated Wallpaper Maker 3.1.5 za darmo

Administratorzy serwisu z promocjami Giveaway of the Day mają dziś dla nas ofertę oprogramowania, które pozwoli samodzielnie stworzyć animowaną tapetę na pulpit, która wzbudzi podziw i zazdrość ;) Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Animated Wallpaper Maker w wersji 3.1.5. Standardowo narzędzie to jest oferowane przez producenta w cenie ok. $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 19 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Tchnij nowe życie w pulpit swojego komputera! Animated Wallpaper Maker 3.1.5 pomoże zamienić nudne statyczne obrazy i zdjęcia w animacje, których możemy użyć jako tapety systemowego pulpitu. Producent zapewnia, że program jest w stanie ożywić dowolne zdjęcie.

Dzięki użyciu Animated Wallpaper Maker 3.1.5 nie potrzeba kupować drogich i skomplikowanych w użyciu narzędzi, żeby uzyskać ciekawą i profesjonalnie wyglądającą animowaną tapetę. Tworzenie własnego animowanego obrazu to kwestia zaledwie kilku kliknięć myszką. Jak chwali się producent, wystarczy tylko załadować interesujący nas obrazek, dopasować interesujące nas ustawienia i użyć gotowej animacji jako tapety.

Główne cechy produktu Animated Wallpaper Maker 3.1.5:

 • realistyczne, żywe efekty animacji
 • niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe
 • tworzenie animowanych tapet w trybie pokazu slajdów
 • Wsparcie dla systemów XP/Vista/ Windows 7
 • Profesjonalne wsparcie techniczne

Program Animated Wallpaper Maker 3.1.5 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 20.3 MB.

Jak zdobyć Animated Wallpaper Maker 3.1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

3 thoughts on “GOTD: Animated Wallpaper Maker 3.1.5 za darmo

 1. Nie wiem,ale trzy razy montowałem tą aplikacje i za kazdym razem wystepował błąd.Nie mozna było jej nawet uruchomic.Ciekawy jestem jak u innych ta aplikacja sie sprawuje.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Potrafi zaliczyć zgona, ale działa jako tako.

  Po zainstalowaniu przez Setup.exe odznaczamy odpalenie bezpośrednie programu i kończymy istalację. Następnie dokańczamy proces rejestrujący przy pomocy Activate.exe
  To wszystko.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Dzięki Jay,ale ja właśnie tak postępuje przy innych programach.Przy tej aplikacji błąd wskakuje mi po zakonczeniu setup.exe i nic nie da sie juz pózniej zrobic.Mysle,ze w okresie promocji swiatecznych trzeba uwazać, bo po zamontowaniu innego programu z chip.de zauwazyłem,ze mam w systemie zamiast kodeków klite-mega 9.6 kodeki o numeracji 8.0.Pozdrawiam.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>