GOTD: Animated Wallpaper Maker 3.0.1 za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2011

Na koniec tygodnia w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas promocja narzędzia, które pozwoli samodzielnie stworzyć animowaną tapetę na pulpit, która wzbudzi podziw i zazdrość ;) Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Animated Wallpaper Maker w wersji 3.0.1. Standardowo narzędzie to jest oferowane przez producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 28 listopada, do godz. 9:00 rano.

Tchnij nowe życie w pulpit swojego komputera! Animated Wallpaper Maker 3.0.1 pomoże zamienić nudne statyczne obrazy i zdjęcia w animacje, których możemy użyć jako tapety systemowego pulpitu. Producent zapewnia, że program jest w stanie ożywić dowolne zdjęcie.

Dzięki użyciu Animated Wallpaper Maker 3.0.1 nie potrzeba kupować drogich i skomplikowanych w użyciu narzędzi, żeby uzyskać ciekawą i profesjonalnie wyglądającą animowaną tapetę. Tworzenie własnego animowanego obrazu to kwestia zaledwie kilku kliknięć myszką. Jak chwali się producent, wystarczy tylko załadować interesujący nas obrazek, dopasować interesujące nas ustawienia i użyć gotowej animacji jako tapety.

Główne cechy produktu Animated Wallpaper Maker 3.0.1:

  • realistyczne, żywe efekty animacji
  • niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe
  • tworzenie animowanych tapet w trybie pokazu slajdów
  • Wsparcie dla systemów XP/Vista/ Windows 7
  • Profesjonalne wsparcie techniczne

Animated Wallpaper Maker 3.0.1 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.2 MB.

Jak zdobyć Animated Wallpaper Maker 3.0.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Animated Wallpaper Maker 3.0.1 za darmo”

  1. adam pisze:

    he he.ale fajne.i jeszcze muzykę można dodać oraz co istotne lekki program.myślałem,że przy tym nic nie uruchomię,a tymczasem nawet tego nie czuć.lux.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.