Smideo 2013 SE za darmo

Sprawdźmy co ciekawego czeka na nas w kalendarzach adwentowych z oprogramowaniem. W promocji magazynu PCWelt do wzięcia jest produkt firmy Abelssoft do tworzenia wysokiej jakości pokazów slajdów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Smideo w wersji 2013 SE. Standardowa cena tego produktu w internetowym sklepie Abelssoft to 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko w dniu dzisiejszym.

Smideo 2013 SE to bardzo prosty w obsłudze program, pozwalający przemienić zdjęcia z wakacji czy rodzinnych uroczystości w efektownie wyglądające pokazy slajdów w formie plików wideo. Smideo 2013 SE daje możliwość dołączania klipów wideo oraz nagrywania obrazu z ekranu komputera. Oprócz tego do gotowego pokazu slajdów możemy dołączyć podkład dźwiękowy w formie plików MP3 lub narracji nagranej z użyciem podłączonego do komputera mikrofonu.

Standardowa wersja Smideo 2013 umożliwia tworzenie plików wideo o nieograniczonej długości i do rozdzielczości zgodnej ze standardem HD – 1920×1080. Niestety zważywszy na fakt, iż produkt został oznaczony dodatkiem Special Edition, można przypuszczać, że aplikacja nie posiada wszystkich opcji dostępnych w „sklepowej” wersji tego narzędzia.. Smideo 2013 potrafi także nagrać przygotowany pokaz slajdów na płytce CD lub DVD.

Najważniejsze cechy programu Smideo 2013 HD:

  • Tworzenie animowanych pokazów slajdów z wykorzystaniem zdjęć i klipów wideo
  • Możliwość osadzania klipów oraz screencastów
  • Opcja dodawania podkładu dźwiękowego oraz nagrywania dźwięku
  • Możliwość dodawania tekstu
  • Pełne wsparcie dla plików w standardzie HD oraz możliwość nagrywania płyt
  • Kompatybilność z Windows XP, Vista and Windows 7

Jak zdobyć Smideo HD 2012 za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odnośnika, by bezpośrednio pobrać specjalny plik instalacyjny programu.

Strona promocji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Smideo 2013 SE za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>