GOTD: MySlideShow 3.5.6 za darmo

Dodał: admin marzec - 30 - 2012

Ostatni marcowy weekend w serwisie Giveaway of the Day rozpoczyna się akcją rozdawniczą oprogramowania stworzonego przez firmę Anix Software.  które przyda się przy tworzeniu pokazów slajdów, które odtworzymy na komputerze i DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MySlideShow w wersji 3.5.6. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 31 marca, do godz. 9:00 rano.

MySlideShow 3.5.6 to proste w obsłudze i funkcjonalne narzędzie do tworzenia pokazów slajdów, które następnie bez problemów odtworzymy zarówno na komputerze PC, jak i na stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Producent, poza prostotą narzędzia przejawiająca się podobieństwem do Eksploratora Windows, jako jego główną zaletę podaje również jego użyteczność, która pozwala na tworzenie pokazu od początku do końca bez konieczności kupna i instalacji dodatkowego oprogramowania.

Wśród dostępnych w MySlideShow 3.5.6 należy wymienić przede wszystkim możliwość dodawania napisów, obracania zdjęć, synchronizowania obrazu ze ścieżką dźwiękową oraz dodawanie efektów dźwiękowych. Każde z ustawień możemy zastosować zarówno do pojedynczych zdjęć jak i do całej ich sekwencji. Gotowy pokaz slajdów możemy zapisać w postaci odrębnego pliku wykonywalnego, zwykłego pliku wideo, internetowej galerii HTML luby wypalić bezpośrednio na płytce CD, VideoCD lub DVD.

MySlideShow 3.5.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.82 MB.

Jak zdobyć MySlideShow 3.5.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.