Wondershare DVD Slideshow Builder za darmo

Dodał: admin maj - 3 - 2012

Ze swoimi akcjami promocyjnymi ponownie uaktywniła się dobrze nam już znana firma Wondershare. Dzięki temu do wzięcia jest oprogramowanie, które już kiedyś było przedmiotem podobnej promocji, a mianowicie narzędzie do tworzenia pokazów slajdów na płytkach DVD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare DVD Slideshow Builder. Standardowa cena produktu wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można będzie skorzystać jeszcze przez 12 najbliższych dni.

 

Okazuje się, że tym razem impulsem do przeprowadzenia akcji rozdawniczej jest zbliżający się Dzień Matki. Firma Wondershare uważa, że to dobra okazja by stworzyć własny pokaz ulubionych, rodzinnych zdjęć i podarować go naszym ukochanym rodzicielkom ;) Oczywiście, jako że Wondershare DVD Slideshow Builder, nie posiada żadnych ograniczeń czasowych, program ten będziemy mogli wykorzystać również w późniejszym czasie i do innych celów ;)

Jak zapewnia producent programu, Wondershare DVD Slideshow Builder to świetne narzędzie dla zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych aplikacji, a cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania. Z pomocą programu bez trudu wykonamy pokaz slajdów ulubionych zdjęć i wypalimy go na płytce DVD dającej się odtwarzać w zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wondershare DVD Slideshow Builder posiada możliwość wzbogacenia naszego pokazu slajdów o opisy zdjęć, podkład muzyczny efekty graficzne, a także klipy wideo. Program posiada również pokaźną bazę gotowych szablonów, które pozwalają dodatkowo skrócić pracę nad projektem pokazu slajdów. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF itd.

Główne cechy produktu Wondershare DVD Slideshow Builder :

  • dodawanie nieograniczonej liczby zdjęć
  • ponad 250 wbudowanych stylów dla przygotowywanych filmów
  • tworzenie filmów z pokazem slajdów, który można odtworzyć przy użyciu TV, wysłać na YouTube lub Facebook czy przesłać na urządzenia przenośne
  • ponad 30 wbudowanych efektów dla tekstów dodawanych do slajdów
  • wbudowane narzędzia do edycji zdjęć
  • możliwość dodania i edycji ścieżki dźwiękowej
  • ponad 160 szablonów dla menu płyty DVD
  • podgląd pełnoekranowy i w czasie rzeczywistym
  • wsparcie techniczne online

Jak zdobyć Wondershare DVD Slideshow Builder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć w przycisk Get Keycode, znajdujący się w dolnej części strony. Wówczas zostaniemy poproszeni o wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego, umożliwiającego zdobycie darmowego klucza.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.