Crazy Talk 5 SE za darmo!

Dodał: admin styczeń - 26 - 2010

crazytalk Kolejna promocja pochodząca od naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem oferta przygotowana została przez niemiecki magazyn komputerowy Chip i skierowana do jego czytelników. W promocji tej do wzięcia jest w pełni legalna i bezpłatna pełna wersja Crazy Talk 5 Special Edition. Jest to ciut starsza wersja od oferowanej obecnie przez producenta (Crazy Talk 6). Rynkowa wartość oferowanej aplikacji to ok. 40$.

Crazy Talk to bardzo ciekawa aplikacja służąca do przetwarzania statycznych zdjęć (zwłaszcza portretowych) w żywe animacje. Posłużę się opisem znalazionym na stornie 3kropki.pl:

CrazyTalk5 PRO sprzęga animację twarzy z rewolucyjną techniką sterowania marionetką w czasie rzeczywistym umożliwiając kontrolowanie wyrazów twarzy postaci. Narzędzia animacji twarzy dostępne w CrazyTalk5, tworzone z myślą o elastyczności, dopasowują się do projektów wideo i interaktywnych Adobe Premiere, After Effects i Flash oferując jednocześnie zapis wideo współpracującego płynnie z Sony Vegas, Ulead Video Studio i Magix Movie Edit Pro.

Jako że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów polecam zapoznanie się z filmikiem instruktażowym dotyczącym obsługi tego świetnego programu przygotowanym przez portal spryciarze.pl

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-animacje-ze-zdjecia 
(skopiuj i wklej)

Jak zdobyć za darmo Crazy Talk 5 SE?

Wystarczy wejść na stronę magazynu i pobrać plik instalacyjny. Nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja!
UWAGA! Program w języku niemieckim!

http://www.chip.de/downloads/Vollversion-CrazyTalk-5-SE_38430575.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.