Flip Boom Doodle za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2012

Firma Toon Boom Animation zajmująca się tworzeniem oprogramowania związanego z animacjami postanowiła przeprowadzić akcję rozdawniczą, w której do wzięcia jest jedno z narzędzi do tworzenia zabawnych animacji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flip Boom Doodle. Dzięki tej akcji marketingowej mamy szansę zaoszczędzić równowartość ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można korzystać do 31 stycznia.

 

Jak pisze na swojej stronie internetowej producent tego narzędzia, Flip Boom Doodle jest idealną aplikacją dla dzieci, które chcą w zaledwie kilka chwil rozpocząć tworzenie własnych animacji. Siłą tego narzędzia ma być bardzo prosty i przyjazny interfejs użytkownika. Firma Toon Boom Animation chwali się, że produkt posiada bardzo intuicyjne narzędzia do rysowania oraz proste w użyciu szablony animacji.

Flip Boom Doodle może okazać się świetnym narzędziem do zabawy dla całej rodziny. Gotową animację możemy wyeksportować do postaci pliku wideo. Dodatkowo producent deklaruje, że z pomocą aplikacji możemy w łatwy sposób publikować stworzone przez nas animacje na własnym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Jak zdobyć Flip Boom Doodle za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny, który właściwie powinien chyba być nazwany krótką ankietą.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.