GAOTD: Paragon Backup & Recovery CE

Dodał: admin marzec - 17 - 2010

paragonbackupandrecovery W dzisiejszej promocji opublikowanej w serwisie giveawayoftheday.com znaleźć możecie dosyć ciekawą aplikację. Mam tu na myśli pakiet Paragon Backup and Recovery w wersji Compact Edition. Dzięki wspomnianej promocji możecie zdobyć zupełnie legalną pełną wersję tego programu zupełnie za darmo. Tak jak każda promocja publikowana na stronie giveawayoftheday.com, tak i ta jest ograniczona w czasie. Oferta jest ważna do jutra, 18 marca 2010 r. do godz. 8:00 rano czasu polskiego. Rynkowa wartość przedmiotu promocji to ok. 40$.

Tak jak już wspominałem przy jednej z poprzednich promocji, w których do zgarnięcia była ta sama aplikacja, nie jestem w stanie zidentyfikować różnicy pomiędzy Paragon Backup & Recovery 2010 oraz tym sam produktem w wersji Compact Edition. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to wersja nieco okrojona na potrzeby kampanii marketingowej – coś w rodzaju wersji “light”. Nie będę się jednak wgryzał w szczegóły, a rozwiązanie tej zagadki pozostawiam czytelnikom. Poniżej zamieszczam opis programu Paragon Backup & Recovery 2010.

Paragon Backup and Recovery 2010 to pakiet oprogramowania, który zapewni nam pełną ochronę przed utratą jakichkolwiek danych zgromadzonych na dysku twardym komputera. Aplikacja ta jest następcą poprzedniego produktu firmy Paragon – Paragon Drive Backup. Jak sama nazwa programu wskazuje, produkt ten służy do wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych całego systemu. Będzie również bardzo pomocny przy dokonywaniu procesu migracji systemu.

Producent programu postawił przede wszystkim na łatwość obsługi. Dzięki temu każdy użytkownik może bez trudu utworzyć kopię zapasową partycji, a następnie zapisać ją na dysku twardym, nośnikach optycznych, pendrive-ach lub na przesłać za pośrednictwem internetu na zewnętrzny serwer. Aplikacja daje również możliwość utworzenia ukrytych partycji z kopią zapasową (tzw. partycje recovery).

Producent programu zapewnia, że Paragon System Backup and Recovery 2010 w pełni obsługuje dyski twarde w standardzie PATA, SATA, SCSI oraz inne zewnętrzne nośniki danych. Warto dodać, że opisywany program posiada również obsługę środowiska Microsoft Windows PE. Aplikacja jest w 100% kompatybilna z Windows 7.

Jak zdobyć Paragon Backup & Recovery Compact Edition?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny. Nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych rejestracji!

http://www.giveawayoftheday.com/paragon-backup-recovery-compact-edition/
(skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GAOTD: Paragon Backup & Recovery CE”

 1. Konkurencja pisze:

  Promocja jest ważna do 9.00 naszego czasu,

  tytuł
  GOAD powinno być GAOTD

 2. admin pisze:

  Dzięki za uwagę, literówka poprawiona. Co do czasu trwania to się nie zgodzę. Zgodnie z licznikiem na stronie GAOTD promocja kończy się o 8:00
  Dodam jeszcze, że wynika to z tego iż Amerykanie zmieniają czas na letni w drugą niedzielę marca.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.