iskysoft-iphone-conv Firma iSkysoft – producent oprogramowania głównie w segmencie konwerterów video – po zainicjowanej w zeszłym miesiącu promocji, której przedmiotem był konwerter do plików flv, postanowiła zorganizować kolejną promocję by spopularyzować swój inny produkt. Tym razem przedmiotem oferty przygotowanej przez iSkySoft jest całkowicie darmowa pełna wersja programu iSkysoft iPhone Video Converter. Standardowa cena programu poza promocją to ok. 30$. Jeżeli macie ochotę zgarnąć ten program to nie należy zwlekać ze skorzystaniem z promocji, gdyż jest ona ograniczona w czasie i kończy się 26 lipca 2010 r.

Patrząc na nazwę programu z pewnością domyślacie się jakie są jego możliwości oraz do czego on służy ;) W sieci można znaleźć mnóstwo aplikacji o zbliżonych funkcjach. Również na Technetblogu co jakiś czas pojawia się tego typu konwerter.

Z pomocą programu dokonamy konwersji plików video w następujących formatach źródłowych: MP4, MOV, FLV, AVI, VOB, 3GP, 3G2, MKV, WMV, M4V, MPG(MPEG), TS, TRP, MTS, M2TS, TP, DAT, MOD, ASF oraz następujących formatów audio: MP3, MKA, MP2, WAV, WMA, M4A, AC3. Z kolei wynikiem działania programu mogą być pliki w takich formatach jak: MP4, MOV, M4V, MP3, M4A, WAV

iSkysoft Iphone Video Converter pozwala również na ustawienie takich parametrów konwersji jak rozdzielczość, liczba klatek czy jakość kompresji. W programie znajdziemy również funkcje odpowiedzialne za prostą edycję plików, dzięki którym możemy np. poprawić jasność, kontrast czy nasycenie kolorów oraz przyciąć lub podzielić plik video.

Jak zdobyć iSkysoft iPhone Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji, wypełnić prosty formularz rejestracyjny i nacisnąć przycisk Get KeyCode. Przypominam, że promocja jest ważna do 26 lipca 2010 r.

http://www.iskysoft.com/iphone-movie-converter-windows.html (skopiuj i wklej)


2 komentarze to “iSkysoft iPhone Video Converter darmowy przez 2 tygodnie!”

  1. Anonim pisze:

    TG

  2. kerry pisze:

    Leawo darmowy konwerter wideo gratisów. http://www.leawo.com/software-giveaway.html
    to będzie kończy się po Xmas

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.