GOTD: Aiseesoft MP4 Converter za darmo

Dodał: admin październik - 19 - 2010

aiseesoft-mp4-converter-suite W dzisiejszej promocji na GOTD do wzięcia oprogramowanie z kategorii konwerterów wideo. Trzeba przyznać, że konkurencja na tym rynku jest ogromna, a kolejne firmy tworzące te narzędzia co jakiś czas kuszą nas tego typu promocjami. Tym razem do wzięcia jest legalna pełna wersja Aiseesoft MP4 Converter. Program tego producenta nie był wcześniej przedmiotem żadnej promocji, mamy więc niepowtarzalną okazję by go za darmo wypróbować. Producent wycenił swoje dzieło na 40$. Aplikacja w angielskiej wersji językowej. Promocja potrwa do jutra, 20 października do godz. 9:00 rano.

Aiseesoft MP4 Converter to pakiet, w którego skład wchodzą dwa narzędzia: konwerter DVD do MP4 oraz konwerter wideo MP4. Za pomocą tego narzędzia możemy wykonać konwersję filmów DVD do formatu MP4, a także plików wideo w innych formatach do MP4. Proces konwersji przebiega szybko i z zachowaniem najwyższej jakości, a rezultatem pracy programów są pliki wideo, które można odtwarzać na urządzeniach przenośnych takich jak np. telefony komórkowe, iPody, odtwarzacze MP4 itd.

Wśród głównych cech produktu producent wymienia m.in:

  • możliwość konwersji materiału źródłowego do najpopularniejszych formatów wyjściowych, takich jak MP4, MPEG, FLV itp.;
  • ekstrakcję ścieżek wideo z konwertowanego filmu i zapisywanie jej w najpopularniejszych formatach audio;
  • opcje edycyjne pozwalające na zoptymalizowanie pliku wideo

Jak zdobyć Aiseesoft MP4 Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16281 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.