GOTD: Aiseesoft Total Video Converter za darmo

Dodał: admin listopad - 15 - 2010

aiseesoft-total-video-converter Znudziły się Wam już promocje dotyczące konwerterów wideo? Mam nadzieję że nie, ponieważ GOTD raczy nas kolejną promocja, w której do wzięcia jest właśnie program z tej kategorii ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Aiseesoft Total Video Converter 6.1. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 35$. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa tylko do jutra, do godz. 9:00.

Aiseesoft Total Video Converter to kolejne narzędzie pozwalające na łatwe i szybkie wykonanie konwersji plików wideo w najpopularniejszych formatach zapisu, takich jak MPEG, FLV, H.264, 3GPP, MOV, DivX, XviD, itd. Program potrafi również konwertować materiał wideo w jakości HD. Wynikiem pracy aplikacji możemy cieszyć się na urządzeniach przenośnych iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Wii, Zune, Xbox, Sony Walkman, Google Phone, BlackBerry i wielu innych.

Producent programu chwali się oczywiście, że Aiseesoft Total Video Converter to świetne narzędzie pozwalające na konwersję z zachowaniem najwyższej jakości plików wideo. W aplikacji znajdziemy również proste narzędzia edycyjne pozwalające na łączenie, przycinanie oraz dzielenie filmów oraz dodawanie znaków wodnych. Warto również spomnieć, że produkt ten obsługuje technologie NVIDIA CUDA.

Jak zdobyć Aiseesoft Total Video Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16893 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.