PC Tools Privacy Guardian za darmo

Dodał: admin luty - 20 - 2011

pctools-privacy-guardian Jeszcze jedna w dniu dzisiejszym promocja pozwalająca na uzyskanie programu służącego do czyszczenia komputera ze zbędnych plików celem podniesienia poziomu prywatności podczas korzystania z sieci. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PC Tools Privacy Guardian. W przypadku chęci zakupu tego produktu na standardowych warunkach musimy liczyć się z wydatkiem 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

PC Tools Privacy Guardian jest programem, służącym do ochrony naszą prywatnościpodczas korzystania z Internetu. Istotą pracy programu jest zacieranie wszelkich śladów jakie pozostawiamy po sobie korzystając z zasobów światowej sieci. Dzięki temu możemy cały czas czuć się anonimowo i nie obawiać się, że pozostawiana przez nas dane mogą posłużyć do kradzieży tożsamości.

Privacy Guardian czyści komputer z tymczasowych plików internetowych, plików cookie, wpisów do rejestru a także plików index.dat. Oprócz tego program został wyposażony w przydatny moduł bezpiecznego usuwania wrażliwych danych, tak by późniejsze ich odtworzenie było niemożliwe.

Jak zdobyć PC Tools Privacy Guardian za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.