PC Tools Privacy Guardian za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2012

pctools-privacy-guardian Tym razem promocja z cyklu „odgrzewamy stare kotlety”. ;) Okazuje się bowiem, że cały czas aktywna jest stara promocja oprogramowania czyszczenia komputera ze zbędnych plików celem podniesienia poziomu prywatności podczas korzystania z sieci. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PC Tools Privacy Guardian. Producent informuje, że standardowa cena narzędzi to 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

 

PC Tools Privacy Guardian jest programem, służącym do ochrony naszą prywatnościpodczas korzystania z Internetu. Istotą pracy programu jest zacieranie wszelkich śladów jakie pozostawiamy po sobie korzystając z zasobów światowej sieci. Dzięki temu możemy cały czas czuć się anonimowo i nie obawiać się, że pozostawiana przez nas dane mogą posłużyć do kradzieży tożsamości.

Privacy Guardian czyści komputer z tymczasowych plików internetowych, plików cookie, wpisów do rejestru a także plików index.dat. Oprócz tego program został wyposażony w przydatny moduł bezpiecznego usuwania wrażliwych danych, tak by późniejsze ich odtworzenie było niemożliwe.

Jak zdobyć PC Tools Privacy Guardian za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji


2 komentarze to “PC Tools Privacy Guardian za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  Dziękuję adminowi za przypomnienie o działającej promocji.
  Program okazał się być całkiem fajny :-) Wie ktoś może co odznaczyć by nie kasował otwartych kart z ostatniej sesji oraz zapisanych zakładek?
  Przyda się licencja na roczek :-)
  Pozdr.

 2. Ptoku pisze:

  Dobra, już wszystko wiem. Każdą przeglądarkę możemy czyścić inaczej, ustawienia nie są przypisywane ogólnie.
  Fajny program :-) Działa jak należy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.