Daniusoft DVD to MP4 Converter za darmo

Dodał: admin maj - 17 - 2011

daniusoft-dvd-to-mp4 Na horyzoncie pojawiła się również kolejna promocja oprogramowania służącego do konwersji filmów z płyt DVD do postaci plików MP4. Oferta ta została przygotowana przez znanego nam już producenta oprogramowania tego typu – firmę Daniusoft. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Daniusoft DVD to MP4 Converter. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona jest dla osób posiadających konta w serwisie społecznościowym Facebook.

Daniusoft DVD to MP4 Converter to konwerter materiału filmowego z płyt DVD, który pozwala na dokonanie procesu konwersji zarówno ścieżki wideo jak i audio do formatu wyjściowego MP4, AVI, M4V, MP3, M4A, AAC. Program daje możliwość stworzenia plików wideo i audio dla najbardziej popularnych przenośnych odtwarzaczy, takich jak iPod, Apple TV, PSP, Zune, Xbox 360, Archos, iRiver PMP-100, Creative Zen itd.

Daniusoft DVD to MP4 Converter został wyposażony we obsługę pracy w trybie wsadowym, a także wspiera technologię multithreading (wielowątkowość), dzięki czemu filmy są konwertowane jeszcze szybciej. Jak zapewnia producent, Daniusoft DVD to MP4 Converter cechuje się ładnym i prostym interfejsem graficznym pozwalającym na korzystanie z programu również przez mniej zaawansowanych użytkowników. Program współpracuje z systemami Windows 2000, 2003, XP, Vista.

Jak zdobyć Daniusoft DVD to MP4 Converter za darmo?

Wystarczy wejść na profil producenta na portalu Fcebook i kliknąć przycisk „Lubię to!”. Dzięki temu odblokujemy dostęp do krótkiego formularza rejestracyjnego, pozwalającego na zdobycie bezpłatnej licencji.

Strona promocji


1 komentarz to “Daniusoft DVD to MP4 Converter za darmo”

  1. sebh92 pisze:

    Kto mi powie na ile jest licencja?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.