3 programy od Ashampoo za darmo!

Dodał: admin lipiec - 13 - 2011

ashampoo-antimalware Dawno już na TechnetBlogu nie pojawiła się żadna promocja produktów firmy Ashampoo. Tym razem akcja rozdawnicza jest organizowana wspólnie z dobrze nam już znanym serwisem z oprogramowaniem Softpedia. Dzięki temu każdy zainteresowany może zagarnąć aż 3 całkowicie legalne i darmowe pełne wersje programów marki Ashampoo: Home Designer, Snap 3 oraz Anti-Malware. Łączna wartość produktów oferowanych za pośrednictwem tej promocji to 120$.

Ashampoo Antimalware – oprogramowanie służące do wykrywania i usuwania szkodliwego oprogramowania. Ashampoo Anti-Malware łączy w sobie funkcje dwóch innych produktów firmy Ashampoo: skanera antywirusowego oraz oprogramowania do wykrywania i usuwania programów szpiegujących. Aplikacja ta pozwala na wykrywanie zagrożeń takich jak keyloggery, trojany, rootkity, wirusy, robaki, boty, dialery, spyware, adware, hijackery, tracking cookies.

Ashampoo Snap 3 – to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. W zasadzie Ashampoo Snap 3 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 3 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Ashampoo Home Designer – Jak sama nazwa programu wskazuje, Ashampoo Home Designer służy do stworzenia komputerowego projektu naszego wymarzonego domu. Z pomocą tej aplikacji możemy w dokładny sposób odwzorować i zwizualizować w przestrzeni trójwymiarowej każdy dom czy mieszkanie. Co więcej gotowy projekt możemy uzupełnić np. o meble wybierane ze sporej bazy dostępnej w programie.

Jak zdobyć wymienione programy firmy Ashampoo za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Umieszczono tam odnośniki do plików instalacyjnych wszystkich trzech produktów.

Strona promocji


4 komentarze to “3 programy od Ashampoo za darmo!”

 1. AQ pisze:

  Jest nawet i czwarty program do wzięcia za fre a mianowicie Ashampoo WinOptimizer 2010. Jak każdy program tej firmy jest spolszcony adres: http://store.v3.co.uk/p2341-ashampoo_winoptimizer_2010_advanced

 2. admin pisze:

  Wielkie dzięki za info!

 3. AQ pisze:

  Nie ma za co. Jak trafiam na coś interesującego to zawsze informuję. Przesadziłem tylko z tym spolszczeniem wszystkich programów tej firmy albowiem program Ashampoo Home Designer spolszczenia jak raz nie ma :)
  Sprawdziłem WinOptimizer jest to całkiem niezły program i na pewno spolszczony :)

 4. Krzysiek pisze:

  Czy orientujecie się moze która wersja Ashampoo WinOptimizer jest nowsza?
  Ostatnio Komputer świat oferował WinOptimizer w wersji 7 czy wersja 2010 jest nowszym programem?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.