Ashampoo Snap 4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2011

Tym razem twórcy kalendarza adwentowego na stronach czasopisma PC Welt sięgnęli do sprawdzonych promocji firmy Ashampoo. W związku z tym dziś do zgarnięcia będzie narzędzie do szybkiego tworzenia zrzutów ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Snap w wersji 4. W chwili obecnej standardowa cena tego produktu wynosi 20 euro. Standardowo aplikacja ta posiada interfejs polskiej wersji językowej. Instalator niniejszej wersji jest w języku niemieckim.

 

Tym razem firma Ashampoo stanęła na wysokości zadania i zaoferowała nam najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersję swojego produktu. W prawdzie aplikacja Ashampoo Snap 4 była już wcześniej dostępna w podobnych akcjach rozdawniczych, ale jeżeli ktoś nie miał okazji z nich skorzystać, to dzisiaj ma świetną szansę to zmienić.

Ashampoo Snap 4 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu, warto jednak przyjrzeć jakie funkcje oferuje nam płatne rozwiązanie firmy Ashampoo.

Po uruchomieniu Ashampoo Snap 4 ukrywa się w zasobniku systemowym lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 4 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 4 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zur Vollversion.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo Snap 4 za darmo”

  1. adam pisze:

    super programik.w dodatku po polsku.łatwa i prosta obsługa.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.