GOTD: Ashampoo Snap 4 za darmo

Dodał: admin luty - 2 - 2012

Po świąteczno-noworocznym wysypie promocji firmy Ashampoo wreszcie przyszła pora na reaktywację akcji rozdawniczych. Dziś w serwisie GOTD do wzięcia ponownie narzędzie do wygodnego tworzenia zrzutów ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Snap w wersji 4. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 10 $. Standardowo aplikacja ta posiada interfejs polskiej wersji językowej. Z promocji można korzystać tylko do jutra – 3 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Ashampoo Snap 4 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu, warto jednak przyjrzeć jakie funkcje oferuje nam płatne rozwiązanie firmy Ashampoo.

Po uruchomieniu Ashampoo Snap 4 ukrywa się w zasobniku systemowym lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 4 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 4 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Ashampoo Snap 4 uruchomimy bez problemów na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 11.3 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.