Ashampoo Snap 4.3 za darmo

Dodał: admin sierpień - 19 - 2011

ashampoo-snap4 Po dłuższej przerwie od promocji programów marki Ashampoo pojawia się kolejna oferta tego producenta. Tym razem wspólnie z niemieckim Chipem rozdaje on swoje narzędzie do szybkiego wykonywania zrzutów ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Snap w wersji 4.3. Aktualnie produkt ten jest dostępny w sprzedaży w cenie 20 euro. Aplikacja, jak większość produktów Ashampoo, posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że tym razem trafiła się nam bardzo ciekawa promocja. Dotychczas bowiem producent niechętnie rozdawał najnowsze wersje swoich produktów, a produkt Ashampoo Snap był rozdawany tylko w wersji oznaczonej numerem 3, czyli o oczko niższej niż ta, która jest dostępna na sklepowych półkach. Tym bardziej warto skorzystać z tej promocji i wypróbować działanie najnowszej wersji produktu.

Ashampoo Snap 4 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu, warto jednak przyjrzeć jakie funkcje oferuje nam płatne rozwiązanie firmy Ashampoo.

Po uruchomieniu Ashampoo Snap 4 ukrywa się w zasobniku systemowym lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 4 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 4 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę niemieckiego Chipa i pobrać plik instalacyjny programu, wykorzystując do tego przycisk Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “Ashampoo Snap 4.3 za darmo”

  1. Cynthia pisze:

    Wersja jest 10-dniowa, czy masz do tego kod?

  2. Cynthia pisze:

    jednak jest, trzeba tylko kliknac ze sie chce darmowy klucz

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.