WonderFox HD Video Converter Factory Pro 3 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 16 - 2011

wonderfox-hd-video-converter-pro Firma WonderFox ponownie przypomina o swoim istnieniu i przedstawia kolejną promocję pozwalającą na zdobycie jednego ze swoich lepiej rozpoznawalnych produktów, pomocnego przy konwersji plików wideo w standardzie HD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox HD Video Converter Factory Pro w wersji 3. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić tym razem 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro 3 to według słów autorów bogate w funkcje narzędzie do profesjonalnego przetwarzania materiału wideo w standardzie High Definition. Produkt ten posiada wbudowaną obsługę ponad 150 formatów zapisu plików wideo, co czyni z niego naprawdę wszechstronne narzędzie do konwersji HD.

Wśród dostępnych w Wonderfox HD Video Converter Factory Pro 3 funkcji wymienić należy m.in wsparcie dla wielościeżkowych plików wideo w formacie M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV oraz tradycyjnych plików MPEG-TS. Znajdziemy tu także możliwość edycji konwertowanego materiału poprzez przycinanie, dzielenie czy łączenie klipów wideo.

Używając Wonderfox HD Video Converter Factory Pro 3 mamy również możliwość przygotowywania filmów dla urządzeń przenośnych, takich jak iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, PSP, Xbox, Zune, PDA, BlackBerry, Nokia, Android, Zen, itd.

Producent deklaruje, że produkt ten to najlepsze narzędzie do konwersji w tej półce cenowej. Narzędzie posiada wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz technologii Hyper Threading.

Jak zdobyć Wonderfox HD Video Converter Factory Pro za darmo?

Wystarczy, że przejdziemy na stronę promocji w serwisie producenta. Umieszczono tam zarówno link do pobrania pliku instalacyjnego jak również odsyłacz do formularza umożliwiającego uzyskanie darmowego klucza licencyjnego.

Strona promocji


6 komentarzy to “WonderFox HD Video Converter Factory Pro 3 za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  Co wpisaliście jako User Name w wersji 3 aby poszło? W wersji 2.0.0.0 wystarczy wpisać byle co i rejestruje… w wersji 3 już nie chce rejestrować.

 2. Ptoku pisze:

  …niestety w promocji jest wersja 2.0.0.0 a nie 3. To jest ściema, bo choć na stronie promocyjnej pisze wyraźnie „HD Video Converter Factory Pro 3 Edition Giveaway” to po pobraniu instalatora z linku:
  Free Download url: htt*p://w*ww.videoconverterfactory.c*om/download/giveaway/h/hd-video-converter-pro.exe
  [w linku usuń gwiazdki]
  okazuje się, że mamy do czynienia z wersją 2.0.0.0 co też potwierdza powiadomienie o wersji zainstalowanego już programu. Natomiast po pobraniu wersji 3 nie da się aktywować tym kluczem promocyjnym. Albo oni gafę strzelili albo już nie wiem po co robią takie promocyjne akcje… Jeśli komuś uda się aktywować wersję 3, to niech da info jak tego dokonać, OK?
  Pozdro

 3. FreeGhost pisze:

  U mnie wszystko przebieglo OK!… pobralem instalator z linku, ktory podales…z rejestracja tez nie bylo zadnych problemow – w miejsce „User Name” wstawilem imię(fikcyjne)…po uruchomieniu sprawdzilem wersje – jest 3!…
  Byc moze producent zauwazyl wczesniejszy bląd linku i juz go naprawil… ewentualnie sprobuj calkowicie odinstalowac ten program ( z wpisami rejestru ) i zainstaluj go ponownie…

  Pozdrawiam

 4. Ptoku pisze:

  Haha, no tak, teraz to po pobraniu jest wersja 3.0.0.0, wtedy była 2.0.0.0 a gdy pobrałem instalkę Wonderfox HD Video Converter Factory Pro 3 prosto ze strony producenta i próbowałem ją aktywować tym podanym kluczem to nie dało rady.
  Napisałem do nich i widocznie podmienili instalkę.
  Teraz aktywowało od razu :)
  @FreeGhost, dzięki za informację, zależało mi na tym programie w nowszej wersji, ponieważ używałem do teraz tej o numerek starszej.
  Pozdr.

 5. Ptoku pisze:

  Właśnie odpisali przed chwilką:
  „Sorry,

  That’s our mistake.
  We will correct the link soon.

  Sorry for the inconvenience.

  Burry
  videoconverterfactory.c*om

  WonderFox Soft”

  …grunt, że wszystko fajnie działa :)

 6. FreeGhost pisze:

  I o to właśnie chodzi!:)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.