VideoFlick dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 29 - 2012

videoflick W serwisie BitsDuJour natrafimy dzisiaj z kolei na akcję promocyjną organizowaną wspólnie z firmą BlazeVideo, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie służące do edycji i konwersji plików wideo oraz plików graficznych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VideoFlick. Dzisiejsza oferta pozwoli nam zaoszczędzić $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest jak zwykle niewiele: będzie ona ważna do jutra – 30 listopada, do godz. 9:00 rano.

VideoFlick to sprytne narzędzie, które pozwala na edycję posiadanych przez nas plików wideo oraz zdjęć oraz późniejsze dzielenie się efektami naszej pracy zapisanej w różnych formatach z rodziną i bliskimi. Dzięki VideoFlick zyskujemy możliwość szybkiego wykonywania i zapisu stopklatek z filmów, a także edycji klipów poprzez dodawanie własnych tytułów i napisów.

Dzięki VideoFlick możemy także dzielić się filmami i zdjęciami z innymi poprzez tworzenie multimedialnych kartek okolicznościowych i wysyłaniu ich na popularne strony www, jako załącznik do wiadomości e-mail czy wreszcie w postaci albumu HTML.

VideoFlick potrafi także przekonwertować pliki wideo do najpopularniejszych formatów, takich jak np. ASF, AVI, MP3, AAC, MP2, AC3 i inne. Możemy też stworzyć płytę CD lub DVD z nagraniami. VideoFlick obsługuje pliki wideo w następujących formatach: *.AVI, *.WMV, *.ASF, *.MPG, *.MPEG, *.MPE, *.M1V, *.MPV2, *.MP4, *.DAT, *.MOV, *.VOB, *FLV oraz pliki graficzne w formatach: JPG, BMP, TIF, GIF, PNG, WMF, EMF.

Program VideoFlick został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98/ Me/ 2000/ XP/ Vista/ 7.

Jak zdobyć VideoFlick za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.