GOTD: Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 26 - 2011

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas promocja oprogramowania firmy Aneesoft przeznaczonego do konwersji materiału filmowego w formacie AVCHD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aneesoft AVCHD Converter w wersji 3.1.0. Zakup na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem ok. 28$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji jak zwykle można skorzystać do jutra – 27 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0 to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o posiadaczach kamer cyfrowych, które zapisują rejestrowany obraz w formie plików w formacie AVCHD (mts, m2ts), MOD oraz TOD. Dzięki aplikacji będziemy mogli dokonać konwersji tych plików do jednego z najpopularniejszych formatów zapisu danych multimedialnych.

Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0 potrafi przekonwertować klipy AVCHD do postaci, którą możemy następnie edytować w programach do obróbki wideo, lub otdtwarzać bezpośrednio na popularnych urządzeniach przenośnych, takich jak np. iPad 2, iPhone 4S, Kindle Fire, Nokia Lumia 800, PS3, Samsung Galaxy S, Motorola Droid, HTC i wiele innych.

Najważniejsze funkcje Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0:

  • Bardzo prosty w obsłudze, ze wsparciem dla technologii „przeciągnij i upuść”.
  • Możliwość konwersji plików AVCHD do popularnych formatów zapisu klipów w standardzie HD  (np. H.264/AVC, HD MOV, HD AVI, HD FLV, itd.).
  • Konwersja plików AVCHD do formatów kompatybilnych z najbardziej popularnymi urządzeniami przenośnymi.
  • Opcja wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z plikówAVCHD.
  • Możliwość konwersji wysokiej jakość klipów AVCHD do standardu SD.
  • Proste narzędzia edycyjne (przycinanie, dzielenie, dodawanie znaków wodnych, itd.).

Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP (z dodatkiem SP2 lub nowszym), Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.01 MB.

Aby poprawnie zainstalować produkt należy najpierw uruchomić plik setup.exe, a dopiero później activate.exe, by aktywować bezpłatną pełną wersję programu.

Jak zdobyć Aneesoft AVCHD Converter 3.1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.