Outpost Security Suite Pro 7.5.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 20 - 2011

Tym razem twórcy adwentowego kalendarza z oprogramowaniem opublikowanym na stronie Chipa, postawili na produkt będący pakietem zabezpieczającym przed złośliwym oprogramowaniem, wyprodukowanym przez znaną przede wszystkim z zapór sieciowych firmę Agnitum. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Outpost Security Suite Pro w wersji 7.5.1. z rocznym kluczem licencyjnym. Standardowy koszt zakupu produktu z roczną subskrypcją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Outpost Security Suite Pro to pakiet zabezpieczający zapewniający pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W skład produktu firmy Agnitum oprócz znanej i cieszącej się dużym uznaniem zapory sieciowej znalazł się również silnik antywirusowy wykrywający różne typy szkodliwych kodów, moduł antyspyware oraz inteligentny filtr antyspamowy zapewniający odpowiednią ochronę poczty elektronicznej.

Oprócz standardowych elementów tego typu oprogramowania zabezpieczającego jak wspomniana wcześniej znakomita zapora sieciowa czy silnik antywirusowy wykorzystywany na licencji węgierskiego producenta oprogramowania, firmy VirusBuster, w Outpost Security Suite Pro 7.5.1 znalazło się również kilka innych, ciekawych i użytecznych funkcji.

Outpost Security Suite Pro 7.5.1 został wyposażony m.in. w moduł autoochrony zapobiegający atakom mającym na celu dezaktywację ochrony oferowanej przez pakiet. W programie znalazła się także funkcjonalność pozwalająca na sprawdzenie aktualności zainstalowanych w systemie aplikacji, a także ustawianie restrykcji ograniczających dostęp do konkretnie wskazanych plików lub folderów. Pakiet potrafi także kontrolować w czasie rzeczywistym aktywność uruchamianych na komputerze programów.

Pakiet został przygotowany do pracy na 32- i 64-bitowych wersjach systemu Windows (Windows 7, Vista, XP; Windows Server 2008 R2, 2008, 2003). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 189.7 MB w zależności od rodzaju systemu.

Jak zdobyć Outpost Security Suite Pro 7.5.1 za darmo?

Odwiedzamy dzisiejszą odsłonę kalendarza, a następnie przechodzimy na dół wpisu. Znajdziemy tam odnośnik do formularza na stronie producenta oraz kod, który należy przepisać w polu Aktions-Code. Po zatwierdzeniu wprowadzonych danych zostanie wyświetlony klucz licencyjny.

Strona promocji


2 komentarze to “Outpost Security Suite Pro 7.5.1 za darmo”

  1. hist1410 pisze:

    Czy wiadomo do kiedy trzeba zainstalować pakiet ?

  2. wojtek pisze:

    Po zainstalowaniu, aktualizacji i wszystkim co z tym zwiazane, koniecznie zdefragmatowac rejestr. Po pierwszym restarcie system jest totalnie zamulony, Outpost blokuje wszysto. Pierwsze przetarcie polega na odchaczeniu blokowanych aplikacji, ktore znamy. Program cierpi na to samo co Emsisoft Emergency. Kilka modyfikacji i da sie z nim wytrzymac. Co do Firewall to nie ma sobie rownych. Mysle ze 2-3 dni tułaczki po zainfekowanych stronach da odpowiedz. Faina opcja Test online -działa na tej samej zasadzie co Secunia wskazujac słabe punkty w systemie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.