Panda Internet Security 2012 na 90 dni za darmo

Dodał: admin październik - 25 - 2011

Firma Panda Security nieustannie walczy o każdy kawałek rynku oprogramowania antywirusowego i ponownie proponuje nam możliwość przetestowania najnowszej wersji swojego pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pakietu Panda Internet Security 2012 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 3 miesiące. Standardowa cena produktu wraz z roczną subskrypcją to 170zł. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

Panda Internet Security 2012 to kolejna już odsłona pakietu zabezpieczającego firmy Panda Security, zapewniającego ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń. Dzięki instalacji takiego oprogramowania nie musimy obawiać się m.in. wirusów, spyware, rootkitów, hackerów, wyłudzeń i oszustw internetowych oraz kradzieży tożsamości.

Co nowego znalazło się w Panda Internet Security 2012? Efektem prac inżynierów tego producenta jest następująca lista najważniejszych zmian w stosunku do wersji poprzedniej:

 • poprawiono poziom ochrony przed zagrożeniami wszelkiego typu
 • dopracowano moduł kolektywnej inteligencji
 • usprawniono moduł zapory ogniowej
 • ulepszono moduł ochrony behawioralnej
 • wzmocniono ochronę dysków i urządzeń podłączanych przez port USB (szczepionka USB)
 • usprawniono moduł antyspamowy
 • rozbudowano możliwości ochrony rodzicielskiej
 • poprawiono mechanizmy backupu online oraz popracowano nad płytką ratunkową Panda SafeCD

Producent chwali się także, że nowa wersja produktu Panda Internet Security w dalszym ciągu cechuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, dzięki czemu działa szybko i sprawnie, nie „zamulając” komputera. Drobne zmiany dotknęły za to interfejsu program, przez co jest on bardziej czytelny i intuicyjny, a także zmodyfikowano mechanizm aktywacji produktu tak, by był on jeszcze prostszy w obsłudze.

Jeżeli już mieliście okazję przetestować ten produkt, to koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i opiniami!

Jak zdobyć Panda Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić fanpage producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk „Lubię to!” by odblokować możliwość pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


2 komentarze to “Panda Internet Security 2012 na 90 dni za darmo”

 1. derg pisze:

  Czy aby na pewno jest w PL? nigdzie nie widzę opcji zmiany języka

 2. admin pisze:

  @derg, pisząc, że jest program jest polskiej wersji językowej uwzględniałem fakt, że Panda wydaje swoje produkty w języku polskim. Niestety nie wiem jak to wygląda w tym konkretnie instalatorze, ale jeżeli dostarczono tylko angielski pakiet językowy, to być może można podmienić paczkę lokalizacyjną (vide Kaspersky) albo zmienić wersję językową poprzez konto użytkownika (tak jak to jest w Nortonie). Jak będę miał chwilę wolnego czasu to postaram się sprawdzić jak to w Pandzie wygląda.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.