50 licencji na AVG Internet Security 2012 za darmo

Dodał: admin październik - 22 - 2011

W dwudziestym drugim konkursie organizowanym z okazji 10-lecia istnienia vortalu z oprogramowaniem Softpedia powracamy do tematyki oprogramowania zabezpieczającego i antywirusowego, tym razem pod znakiem firmy AVG. Przedmiotem akcji jest 50 legalnych i darmowych kluczy uprawniających do korzystania z pełnej wersji AVG Internet Security 2012. Standardowa cena pakietu z roczną subskrypcją to 55$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Według słów producenta, AVG Internet Security 2012 powinien zapewnić nam kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem wszelkiego typu. Co konkretnie potrafi ten program? Na swojej stronie internetowej wśród najważniejszych cech pakietu producent wymienia:

 • Zapora AVG  i składnik AVG Identity Protection™ – chroni prywatne dane i zabezpiecza przed atakami
 • AVG Anti-Spam – rozbudowany moduł antyspamowy
 • Ochrona Sieci AVG™ – pozwala na bezpieczne udostępnianie i pobieranie plików a także korzystanie z komunikatorów internetowych
 • Ochrona sieci społecznościowych systemu AVG – moduł odpowiedzialny za sprawdzanie bezpieczeństwa linków przesyłanych w sieciach społecznościowych Facebook i MySpace
 • inteligentny skaner AVG
 • nowoczesna technologia Proactive Cloud pozwalająca na szybkie reagowanie na najnowsze zagrożenia

Jak zdobyć AVG Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


3 komentarze to “50 licencji na AVG Internet Security 2012 za darmo”

 1. d pisze:

  Gdzie Kody…

 2. M mówi pisze:

  Gdzie Kody…!!!!!!!!

 3. tadek pisze:

  czy to prawda z tymi kodami?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.