50 licencji na Ad-Aware Internet Security PRO

Dodał: admin październik - 26 - 2011

Cykl urodzinowych konkursów i promocji od Softpedii nieuchronnie zbliża się ku końcowi. 25 z kolei konkurs to szansa na zdobycie darmowej kopii niegdyś popularnego, a teraz ponownie próbującego wywalczyć sobie część rynku produktu zabezpieczającego od firmy Lavasoft. Przedmiotem promocji jest 50 darmowych kluczy licencyjnych uprawniających do korzystania z pełnej wersji Ad-Aware Internet Security PRO. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Ad-Aware Internet Security PRO to oprogramowanie umożliwiające zapewnienie niezbędnej ochrony naszego komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Producent chwali się, że narzędzie to sanowi kompletny zestaw modułów ochronnych, pozwalających na obronę przed wszystkimi typami współczesnych szkodliwych kodów.

Na podstawie informacji przedstawionych na stronie producenta można powiedzieć, że na Ad-Aware Internet Security PRO składa się kilka modułów zabezpieczających komputer:

  • moduł ochrony przed malware
  • antywirus
  • zaawansowana ochrona w czasie rzeczywistym
  • narzędzie do usuwania rootkitów
  • ochrona pobieranych plików
  • usuwanie plików cookie
  • przyspieszanie startu komputera
  • tryb „nie przeszkadzać”

W internetowych dyskusjach prowadzonych przy okazji prezentacji tego produkt, pojawiały się głosy, że Ad-Aware Internet Security PRO oferuje stosunkowo niewielką skuteczność w porównaniu do liderów oprogramowania antywirusowego. Czy ktoś z Was testował już najnowszą odsłonę tego produktu? Jeśli tak to nie zapomnijcie podzielić się swoją opinią z innymi!

Jak zdobyć darmową licencję na Ad-Aware Internet Security PRO?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.