Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day nie poprzestali na jednej promocji i mają dla nas dziś jeszcze produkt od dobrze nam znanej firmy Digiarty Software. Do zgarnięcia jest narzędzie do rippowania filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition w wersji 6.8.2. Sam DVD Ripper Platinum jest obecnie oferowany w standardowej cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać nieco dłużej niż zwykle, bo do 19 marca do godz. 9:00 rano.

WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition to znane nam już narzędzie do rippowania płytek o wzbogaconej funkcjonalności, które bodaj pierwszy raz jest oferowane w takim wydaniu. Produkt WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition jest bowiem w istocie połączeniem dwóch innym narzędzi tego producenta. Oprócz wspomnianego wcześniej i świetnie już nam znanego programu WinX DVD Ripper Platinum w produkcie tym umieszczono dodatkowo narzędzie Air Playit, które jest dystrybuowane na licencji freeware. Poniżej dla przypomnienia krótkie opisy obu tych produktów.

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Produkt ten doczekał się również recenzji na TechnetBlogu, toteż zainteresowanych czytelników odsyłam do szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum.

Air Playit to według zapewnień jego twórców oprogramowanie działające na kształt prywatnej chmury multimediów, dającej możliwość oglądania plików audio i wideo w dziesiątkach różnych formatów na urządzeniach przenośnych Apple lub – w najbliższej przyszłości – wyposażonych w systemy operacyjne Google Android.

Jaka jest zasada działania tego programu? Air Playit hostuje wszystkie pliki multimedialne na komputerze i w razie potrzeby konwertuje je w locie i przesyła strumieniowo za pośrednictwem sieci WiFi lub 3G/4G na urządzenie przenośne. Według zapewnień producenta aplikacja posiada wbudowaną obsługę ok. 320 kodeków audio i wideo, dzięki czemu odtworzymy pliki nawet w bardziej egzotycznych formatach.

Dostęp do danych multimedialnych w naszej prywatnej chmurze jest dostępny z każdego miejsca na świecie – wystarczy tylko połączenie z Internetem. Dodatkowo Air Playit został wyposażony we wbudowany serwer www umożliwiający dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej.

WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition 6.8.2 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/ x64)/ 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 29 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition 6.8.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition 6.8.2 za darmo”

  1. Ma Mo pisze:

    Mam już wersję programu Win X DVD Ripper, czy jeśli zainstaluję obecną promocję, która składa się z dwóch programów, to utracę wcześniejszą promocję, składającą się tylko z jednego programu? Czy ktoś już próbował?
    Dzięki za odpowiedź

  2. Witam!

    Z dwóch programów?

    Pozdrawiam!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.