Wideo-test: Lavasoft Ad-Aware 10 Pro

Dodał: admin marzec - 23 - 2012

Tradycyjnie już weekend rozpoczynamy najnowszym materiałem filmowym przygotowanym przez Kubę Nowaka. W dzisiejszym wydaniu nasz kolega zajął się niegdyś mocno popularnym, a dziś nieco już zapomnianym przez użytkowników programem Lavasoft Ad-Aware 10 Pro. Kuba w swoim teście sprawdził skuteczność skanera na żądanie oraz ochrony w czasie rzeczywistym, oferowanych przez najnowszą odsłonę produktu Lavasoft Ad-Aware 10 Pro.

 

 

Autor: Kuba Nowak / SecurityVideoTest
 


2 komentarze to “Wideo-test: Lavasoft Ad-Aware 10 Pro”

 1. Emmekk pisze:

  Jeśli można tu nabazgrać,to moja recepta na czysty komputer.
  Mamutu+Online Armor Free+Avira Free+Toolwiz Time freeze+rozum
  człowieka przed komputerem.Kiedyś łapałem wirki często,ale powiedziałem sobie stop – zero formatu dysku.Przetestowałem różne programy i obecne zabezpieczenia wydają mi się cacy.Mogę się mylić i jeśli ktoś zna lepsze,to chętnie poznam:)
  PS.wkurza mnie tylko to,że Online Armor Free,jak producent nie jest zweryfikowany,to jest bardzo upiardliwy i nie wystarczy programowi
  odfajkować allow i trust.

 2. Adolf pisze:

  najlepszy jest Outpost Security Suite Pro 132zl kosztuje pelny pakiet ochronny na kompa.Lekki i skuteczny.Owszem sypie komunikatami czesto i sie pyta,ale jak ma byc skuteczny to nie moze wszystko robic automatycznie,musimy mu podpowiedziec czy chcemy blokowac czy nie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.