Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 2 - 2012

Młody serwis z promocjami oprogramowania – Daily Software  Giveaway – serwuje nam dziś oprogramowanie od chińskiego producenta KingSoft. Konkretnie do zgarnięcia jest arkusz kalkulacyjny będący częścią pakietu biurowego Kingsoft Office Professional 2012. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Spreadsheets Professional 2012. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 to arkusz kalkulacyjny, będący elementem płatnej odmiany pakietu biurowego od chińskiego producenta oprogramowania, firmy KingSoft. Pakiet ten ma w założeniu konkurować z niekwestionowanym liderem w tej kategorii, czyli pakietem Microsoft Office.

Jeżeli chodzi o samą funkcjonalność pakietu, to nie trzeba tu chyba jej przedstawiać. Znajdziemy tu oczywiście m.in. standardowy zestaw funkcji pozwalający na wykonywanie operacji na danych i liczbach, moduł wykresów oraz kilkadziesiąt przydatnych formuł. Warto jednak zauważyć, że płatna odmiana Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 posiada możliwość przełączania się między dwoma interfejsami. Klasycznym przypominającym stare wersje pakietu Office, oraz nowoczesnym, będącym łudzącą kopią najnowszych rozwiązań Microsoftu ;)

Producent deklaruje, że Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 jest produktem wysoce kompatybilnym ze swoim głównym konkurentem – Microsoft Excel. Aplikacja potrafi więc importować i eksportować arkusze kalkulacyjne w formatach .xls orax .xlsx. Co więcej, wśród obsługiwanych formatów znalazły się również takie rozszerzenia jak et, .txt, .csv, .pdf, oraz .dbf.

Jak zdobyć Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z umieszczonego w dolnej części strony odsyłacza Download Kingsoft Spreadsheets Professional 2012.

Strona promocji


1 komentarz to “Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 za darmo”

  1. Jay pisze:

    chiński? to ja podziękuję

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.