GOTD: Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 za darmo

Dodał: admin lipiec - 3 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day dziś coś dla osób poszukujących darmowego oprogramowania biurowego Do wzięcia jest bowiem arkusz kalkulacyjny będący częścią pakietu biurowego Kingsoft Office Standard 2012, wyprodukowanego przez chińską firmę Kingsoft. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Spreadsheets Standard 2012. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 4 lipca, do godz. 9:00 rano.

Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 to arkusz kalkulacyjny, będący elementem płatnej odmiany pakietu biurowego od chińskiego producenta oprogramowania, firmy KingSoft. Pakiet ten ma w założeniu konkurować z niekwestionowanym liderem w tej kategorii, czyli pakietem Microsoft Office.

Jeżeli chodzi o samą funkcjonalność pakietu, to nie trzeba tu chyba jej przedstawiać. Znajdziemy tu oczywiście m.in. standardowy zestaw funkcji pozwalający na wykonywanie operacji na danych i liczbach, moduł wykresów oraz kilkadziesiąt przydatnych formuł. Warto jednak zauważyć, że płatna odmiana Kingsoft Spreadsheets Professional 2012 posiada możliwość przełączania się między dwoma interfejsami. Klasycznym przypominającym stare wersje pakietu Office, oraz nowoczesnym, będącym łudzącą kopią najnowszych rozwiązań Microsoftu ;)

Producent deklaruje, że Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 jest produktem wysoce kompatybilnym ze swoim głównym konkurentem – Microsoft Excel. Aplikacja potrafi więc importować i eksportować arkusze kalkulacyjne w formatach .xls orax .xlsx. Co więcej, wśród obsługiwanych formatów znalazły się również takie rozszerzenia jak .txt, .csv, .pdf, oraz .dbf.

Program Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista / 7(x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu 49.7 MB.

Jak zdobyć Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Kingsoft Spreadsheets Standard 2012 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Niestety brak polskich liter i słownika, to jedna z najpoważniejszych wad tego pakietu.Jak dla mnie zbyt wielka bym mógł się pokusić i zrezygnować z MS Office Starter :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.