GOTD: Kvisoft Flipbook Maker za darmo

Dodał: admin sierpień - 18 - 2012

Sobotnia propozycja właścicieli serwisu z oprogramowaniem Giveaway of the Day to akcja promocyjna organizowana wspólnie z firmą Kvisoft, dzięki której do wzięcia jest narzędzie do tworzenia interaktywnych książek 3D w technologii flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu Kvisoft Flipbook Maker. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie 97$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 19 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Kvisoft Flipbook Maker to nie pierwszy w naszej kolekcji i za pewne jeszcze nie ostatni program przeznaczony do konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci interaktywnych, trójwymiarowych książek wykonanych z użyciem technologii flash.

Kvisoft Flipbook Maker pozwala na dowolne manipulowanie ustawieniami tworzonej książki, tak by końcowy efekt dopasować do naszych indywidualnych upodobań. Co oczywiste, aplikacja nie wymaga od nas jakiejkolwiek znajomości technologii flash – technikaliami w całości zajmuje się Kvisoft Flipbook Maker. Gotowe dzieło możemy opublikować w Internecie, przesłać za pośrednictwem poczty e-mail czy nagrać na płytce CD.

Wraz z aplikacją producent dostarcza zestaw gotowych szablonów, dzięki którym szybko przygotujemy profesjonalnie wyglądające publikacje. Kvisoft Flipbook Maker podczas konwersji zachowuje całą zawartość dokumentu, łącznie z tabelami, zakładkami i odnośnikami. Webmasterów ucieszy fakt, że aplikacja posiada integrację z Google Analitycs, a tworzone książki są „SEO friendly”.

Program Kvisoft Flipbook Maker został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 34.6 MB.

Jak zdobyć Kvisoft Flipbook Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: Kvisoft Flipbook Maker za darmo”

 1. Zen1950 pisze:

  Wszystko ładnie pieknie , tylko dlaczego jezeli jest to pełna wersja przy przegladaniu w exe przekonwertownych ksiązek pojawia sie znak ze jest to wersja demo,przeszkadzajacy w czytaniu.

 2. admin pisze:

  @Zen1950 rozwiązanie:
  FIX for Demo version issue:

  Anyone who get a demo version after registering, please download below tool, run and then register the program again, sorry for any inconvenience:
  http://www.kvisoft.com/download/fbm/gotdrepair.zip

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.