GOTD: PDF Protector, Splitter and Merger 1.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 27 - 2012

Na dobry początek ostatniego już styczniowego weekendu administratorzy witryny Giveaway of the Day mają dla nas oprogramowanie z gatunku narzędzi biurowych do dzielenia, łączenia oraz zabezpieczenia dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Protector, Splitter and Merger w wersji 1.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie zaledwie 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty nie jest wiele: tylko do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.

PDF Protector, Splitter and Merger 1.0 to produkt indyjskiej firmy AlgoLogic, łączący w sobie funkcje kilku różnych narzędzi, które bardzo często są przez innych producentów oferowane oddzielnie. Z pomocą PDF Protector, Splitter and Merger 1.0 możemy dzielić jeden dokument PDF na części, łączyć setki różnych pedeefów w jeden plik, a także zabezpieczać nasze dokumenty poprzez ich szyfrowanie z użyciem 128-bitowego klucza szyfrującego.

Główne cechy produktu PDF Protector, Splitter and Merger 1.0:

  • 128-Bitowe szyftrowanie
  • Możliwość szyfrowania plików w tym samym czasie
  • Możliwość ustawiania hasła właściciela i użytkownika dla plików PDF
  • Dzielenie plików PDF w trybie przetwarzania wsadowego z wieloma opcjami konfiguracyjnymi
  • Łączenie wielu dokumentów PDF w jeden plik

PDF Protector, Splitter and Merger 1.0 jest przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.00 MB.

Jak zdobyć PDF Protector, Splitter and Merger 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.