Konkurs: 3 licencje na WinRAR 4.2

Dodał: admin październik - 15 - 2012

Ruszamy z kolejnym konkursem organizowanym specjalnie dla czytelników TechnetBlog.pl. Tym razem do zgarnięcia będzie nie lada gratka – zaawansowane i bodaj najbardziej rozpoznawalne na świecie narzędzie do archiwizacji i kompresji danych. Dzięki uprzejmości firmy RARLAB mamy do rozdania aż trzy całkowicie legalne licencje uprawniające do korzystania z pełnej wersji programu WinRAR 4.2. Standardowa cena tego produktu z licencją dla jednego użytkownika wynosi obecnie 140 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Konkurs potrwa do 29 października.

Programu WinRAR nie trzeb chyba nikomu przedstawiać. W chwili obecnej jest to jeden z najczęściej pobieranych i instalowanych programów, niekwestionowany lider rynku archiwizatorów i narzędzi do kompresji plików oraz aplikacja zaliczana do grona produktów „must have” czyli oprogramowania, które po prostu powinno znaleźć się na naszym komputerze. Jeżeli zawsze marzyliście o licencji na program WinRAR, a nie stać było was na zakup tego produktu, to właśnie dziś macie świetną okazję by powalczyć o jedną z trzech całkowicie legalnych licencji, ufundowanych przez producenta – firmę RARLAB.

Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć nieco więcej o ostatniej wersji tego produktu i sprawdzić jak sprawuje się ten program widziany okiem zwykłego użytkownika, to zapraszamy do zapoznania się z opublikowaną niedawno na łamach TechnetBlogu recenzją programu WinRAR 4.2.

Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy zaś na nasze forum: Weź udział w konkursie WinRAR 4.2

 


3 komentarze to “Konkurs: 3 licencje na WinRAR 4.2”

 1. Darek pisze:

  Cześć.
  WinRAR to niekwestionowany zwycięzca w kategorii archiwizowania plików cyfrowych. To swoisty Pudzian wśród e-pakerów :) Chciałbym go mieć w swoim komputerze, aby problem z pakowaniem mieć już z głowy!

 2. lec pisze:

  „…aplikacja zaliczana do grona produktów “must have” czyli oprogramowania, które po prostu powinno znaleźć się na naszym komputerze..”

  to dlaczego je jej nie mam?

 3. admin pisze:

  @lec
  Nie wiem dla czego jej nie masz, ale nadarza się świetna okazja by się w takową zaopatrzyć ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.