SnowFox Screen Recorder za darmo

Dodał: admin Grudzień - 7 - 2011

Znana nam już z częstych ofert promocynych firma SnowFox Software wydała zupełnie nowy produkt, który pomoże nam w przechwytywaniu oraz nagrywaniu obrazu i dźwięku z ekranu komputera. Z tej okazji czeka nas szybka akcja rozdawnicza. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox Screen Recorder. Producent wycenił to narzędzie na ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty promocyjnej możemy skorzystać tylko do 11 grudnia.

 

SnowFox Screen Recorder to funkcjonalne narzędzie przeznaczone do przechwytywania i nagrywania obrazu z ekranu komputera oraz towarzyszącego mu strumienia audio lub ścieżki dźwiękowej z mikrofonu. Przechwycony materiał filmowy może zostać zapisany w jednym z popularnych formatów archiwizacji multimediów: AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF.

Jak zapewnia producent, z pomocą SnowFox Screen Recorder, możemy nagrywać dowolną część ekranu komputera, śledzić ruchy kursorem oraz dodawać dodatkową narrację, za pomocą podłączonego do komputera mikrofonu. W programie znalazły się również funkcję umożliwiające np. wykluczanie z nagrywanego obraz kursora myszki, definiowanie skrótów klawiszowych czy określanie obszaru, z którego będzie przechwytywany obraz. SnowFox Screen Recorder może przydać się do tworzenia prezentacji wideo, przewodników, instrukcji oraz filmów instruktażowych, a także nagrywania obrazu z gier.

Jak zdobyć SnowFox Screen Recorder za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę domową produktu. Umieszczono tam pole pozwalające na wprowadzenie adresu e-mail i w rezultacie uzyskanie darmowego klucza licencyjnego, umożliwiającego aktywację produktu. Po wpisaniu adresu zostaniemy przeniesieni na stronę zawierającą nasz indywidualny klucz oraz link do pobrania instalatora.

Strona promocji


Skomentuj