GOTD: Screen Recording Suite za darmo

Dodał: admin listopad - 4 - 2011

Tym razem promocja trafiająca w potrzeby osób poszukujących narzędzia do nagrywania obrazu z ekranu komputera. FIrma Apowersoft za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day rozdaje swój produkt pomocnych w takich właśnie zadaniach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Screen Recording Suite. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 5 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Screen Recording Suite to bardzo prosty w obsłudze, ale funkcjonalny program do nagrywania obrazu z ekranu komputera. Jak zapewnia producent, aplikacja ta jest w stanie nagrać każdy typ czynności wykonywanych przy pomocy komputera (np. ruchy kursora, kliknięcia myszką, ciągi znaków wprowadzana za pomocą klawiatury, itd.) oraz towarzyszący im dźwięk. Gotowy materiał filmowy może zostać zapisany w wielu różnych formatach zapisu plików wideo (AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, itd.).

Screen Recording Suite może być wykorzystywany także jako narzędzie do nagrywania obrazu z kamerki internetowej. Autor programu zapewnia też, że aplikacja sprawdzi się z powodzeniem w roli narzędzia do tworzenia poradników, samouczków i przewodników i innego typu prezentacji wideo.

Główne cechy programu Screen Recording Suite:

 • Możliwość przechwytywania obrazu z ekranu komputera
 • Nagrywanie  wszelkiego rodzaju czynności wykonywanych przy pomocy komputera
 • Możliwość nagrywania obrazu i dźwięku z kamerki internetowej
 • Moduł konwersji materiału filmowego do wielu różnych formatów, z zachowaniem wysokiej jakości obrazu
 • Narzędzia umożliwiające prostą edycję klipów wideo

Screen Recording Suite został przeznaczony do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 2008/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 23.1 MB.

Jak zdobyć Screen Recording Suite za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: Screen Recording Suite za darmo”

 1. mario7397 pisze:

  a w życiu nie umiem tego ustawić żeby cokolwiek nagrywało!nie działo to czy co?

 2. mario7397 pisze:

  dobrze ż mam camtasie! bo coś u mnie niczego nie chce nagrywać!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.