GOTD: Spartan za darmo

Na dobry początek kolejnego tygodnia właściciele serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania firmy M8 Sofware, stanowiącego rozbudowany zamiennik dla standardowego systemowego schowka. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Spartan Clipboard. Poza promocją produkt oferowany jest w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 28 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się na swojej stronie internetowej producent programu, Spartan to nie tylko funkcjonalny i rozbudowany zamiennik systemowego schowka, ale również produkt na kształt komputerowego centrum informacji, pozwalającego na przechowywanie różnego typu danych. Oprócz najczęściej używanych ciągów znaków czy fraz tekstu w Spartan możemy również przechowywać takie dane jak adresy, numery telefonów, przepisy, a nawet zrzuty ekranu oraz zdjęcia i pliki graficzne.

Spartan Clipboard został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 98. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11,2 MB.

Jak zdobyć Spartan Clipboard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
GOTD: Spartan za darmo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>