Kaspersky Internet Scurity 2011 na 3 m-ce za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 6 - 2010

kis2011_pol Witam po dłuższej przerwie spowodowanej nawałem obowiązków służbowych i nowy tydzień zaczynam od wiadomości, która ucieszy czytelników tęskniących za promocjami pozwalającymi na uzyskanie kluczy do produktów firmy Kapsersky. Do dzisiejszego numeru dziennika Rzeczpospolita dołączony jest pakiet Kaspersky Internet Security 2011 w pełnej wersji wraz z licencją uprawniającą do korzystania z programu przez 3 miesiące. Wiem, że przynajmniej część z Was poluje na klucze do Kasperskiego, więc niniejsza promocja będzie świetną okazją do odnowienia wygasających licencji. Cena dziennika z płytą to 7,99zł.

Pakiet Kaspersky Internet Security to produkt bardzo dobrze znany polskim internautom, nie trzeba go więc nawet przedstawiać ;) Jest to jeden z moich ulubionych antywirusów, choć trzeba przyznać, że najnowsze wersje Kasperskiego są coraz bardziej pamięcio- i zasobożerne oraz potrafią zamulić nawet szybsze komputery. Nie korzystałem z wersji 2011, więc nie mogę powiedzieć, czy programiści firmy Kaspersky popracowali trochę nad wydajnością pakietu,czy raczej proponują klientom kupowanie szybszych komputerów ;) Liczę, że czytelnicy, którzy mieli okazje testować najnowszą odsłonę KIS-u wypowiedzą się na ten temat.

Poniżej przedstawiam zaczerpnięty ze strony producenta przegląd funkcji i możliwości programu, które zostały poprawione lub wprowadzone w wersji oznaczonej numerem 2011:

 • Udoskonalono: Kontrola aplikacji ogranicza uprawnienia programów do zasobów systemowych – w zależności od tego, czy dana aplikacja zostanie uznana za zaufaną, nieznaną lub niebezpieczną.
 • Nowość: Kontrola systemu: w oparciu o heurystyczną analizę program monitoruje, ogranicza oraz blokuje podejrzane czynności
 • Udoskonalono: Tryb Bezpieczne uruchamianie otwiera podejrzane aplikacje i strony internetowe bez ryzyka infekcji
 • Udoskonalono: Dysk ratunkowy umożliwia odzyskanie systemu po ataku szkodliwego oprogramowania
 • Nowość: Tryb Bezpieczne uruchamianie zapewnia dodatkową ochronę podczas dokonywania płatności online oraz w innych sytuacjach stwarzających ryzyko kradzieży tożsamości
 • Udoskonalono: Zaawansowane technologie chroniące przed szkodliwym oprogramowaniem umożliwiają instalację programu na zainfekowanym komputerze
 • Nowość: Technologia kontroli systemu śledzi, zapisuje oraz analizuje każdą podejrzaną czynność oraz pozwala na jej cofnięcie, jeżeli okaże się ona niebezpieczna
 • Nowość: Technologia Bezpieczne surfowanie blokuje szkodliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa online

Jak zdobyć Kaspersky Internet Security 2011 za darmo?

Konieczny jest zakup dzisiejszego wydania dziennika Rzeczpospolita. W gazecie znajdziecie kod, który należy wpisać na stronie rejestracyjnej, podając ponadto swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Na wskazany adres zostanie przesłany klucz do programu.

http://www.kaspersky.pl/rp.KIS?action=register (skopiuj i wklej)

Jeżeli nie chcecie zbierać kolejnych niepotrzebnych płytek CD, to plik instalacyjny programu możecie również pobrać z Internetu:

http://downloads1.kaspersky-labs.com/products/polish/homeuser/kis2011/kis11.0.0.232pl.exe (skopiuj i wklej)

Nie zamieszczam kodu z gazety, gdyż nie jest on mi znany. Z drugiej strony liczę, że wydacie te kilka złotych i utwierdzicie firmę Kaspersky w przekonaniu, że warto rozdawać darmowe klucze dołączone do czasopism ;)


8 komentarzy to “Kaspersky Internet Scurity 2011 na 3 m-ce za darmo!”

 1. meight pisze:

  Wirusy komputerowe przyjmują postacie zarówno złośliwych chochlików, jak i naprawdę przykrych w skutkach terminatorów naszych danych i ustawień na dysku. Szczególnie te z końskim uśmiechem tzw. Trojana.

  Przypomnij sobie najdziwniejszy przypadek infekcji wirusowej, jakiej doznał Twój komputer. Wystarczy, że opiszesz go barwnie w naszej zakładce 'KONKURS’, a zgarniesz skuteczne antidotum na tego typu „dolegliwości”. Nie tylko przy jesiennej słocie ;)

  KONKURS znajdziesz na: http://www.facebook.com/pages/Rzeczpospolita/113356018705476?v=app_111421338916254&ref=ts

  Bądź mądry po szkodzie! A co Ci szkodzi, hmm?!

 2. krawczyk pisze:

  wirus włączał się zawsze przy włączeniu komputera!

 3. krawczyk pisze:

  wirus włączał się przy uruchomieniu komputera

 4. krawczyk pisze:

  wirus włączał się przy uruchomieniu komputera.

 5. krawczyk pisze:

  po załączeniu komputera był wirus

 6. krawczyk pisze:

  dlaczego włącza się automatycznie wirus. myślę że chyba coś nie tak z komputerem.proszę poradżcie coś na to.

 7. Marek pisze:

  kod.KIS2012-594381

 8. Marek pisze:

  bardzo dobry program

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.