McAfee Internet Security na 3 miesiace za darmo

Dodał: admin luty - 19 - 2010

mcaffe_is W tym tygodniu mamy prawdziwy wysyp promocji dotyczących programów antywirusowych. Po pakiecie Kaspersky Internet Security i Avira Premium Security Suite pora na kolejny pakiet zabezpieczający. Tym razem jest to McAfee Internet Security. Niniejsza promocja pozwala na zdobycie w pełni legalnego i bezpłatnego klucza licencyjnego pozwalającego przez 3 miesiące cieszyć się pełną wersją wspomnianego pakietu. Ponadto przedmiotem tej samej promocji jest również inny program tego producenta – McAfee Privacy Service.

McAfee Internet Security jest kompleksowym pakietem zabezpieczającym służącym do ochrony komputera. W skład pakietu wchodzi znany nam już z poprzedniej promocji moduł antywirusowy VirusScan a ponadto inne moduły wchodzące w zasadzie w skład wszystkich pakietów dostępnych na rynku. Mowa tu o module zapory sieciowej – Personal Firewall Plus oraz o modułach ochrony antyspamowej i antyspyware oraz chroniącej przed rootkitami. Z innych ciekawych funkcji nie sposób wspomnieć o module do wykonywania kopii zapasowych plików, którego włączenie do pakietu zabezpieczającego stanowi dla użytkownika duże udogodnienie i pozwala na jeszcze lepszą ochronę danych.

Na stronie producenta możemy znaleźć porównanie oparte na teście niemieckiego laboratorium AV-Test w którym oprogramowanie marki McAfee pod względem wykrywalności złośliwego oprogramowania przewyższa tak znanych producentów jak Symantec czy Kaspersky. W sieci znajdziemy również wiele pochlebnych opinii użytkowników tego pakietu.

Wspomnę jeszcze, że za pośrednictwem tej samej strony promocyjnej możemy nabyć również inny produkt McAfee – Security Service. Jest to aplikacja, która pomoże nam w utrzymaniu prywatności podczas korzystania z zasobów Internetu.

Jak zdobyć produkty McAfee za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Po utworzeniu konta w serwisie McAfee otrzymamy możliwość pobrania plików instalacyjnych.

http://uk.mcafee.com/root/landingpages/afflandpage.asp?affid=560&lpname=mis_mps_trial (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “McAfee Internet Security na 3 miesiace za darmo”

  1. Franciszek pisze:

    Akurat uwierzę.
    Masz niesamowity talent! Znajdować takie promocje!!!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.