Avira Premium Security na 3 miesiace za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2010

avira-security-suite Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że niniejsza promocja jest raczej odgrzewanym kotletem niż wielką nowością w dziedzinie darmowych licencji na komercyjne program. Zauważyłem jednak, że nie gościła jeszcze na tym blogu, czas więc ją przedstawić. Przedmiotem promocji jest w pełni legalny klucz licencyjny pozwalający na używanie pełnej wersji programu Avira Premium Security Suite aż przez 3 miesiące!

Avira Premium Security Suite jest pakietem zabezpieczającym stanowiącym kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputer przed złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniom. Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, Avira Premium Security posiada m.in:

  • moduł antywirusowy
  • moduł chroniący przed reklamami i oprogramowaniem szpiegującym
  • ochronę przed rootkitami
  • ochronę antyphishingową
  • skaner wiadomości e-mail
  • zaporę sieciową
  • moduł ochrony rodzicielskiej
  • ochronę przed botnetami
  • moduł umożliwiający tworzenie kopii zapasowych

Z powyższego wyliczenia wynika, że produkt ten zawiera bardzo ciekawy zestaw funkcji. A jak wygląda działanie programu w praktyce? Pakiet ten nigdy nie gościł na moim komputerze, nie mogę więc przedstawić swojej osobistej opinii. Podeprę się zatem opublikowanymi w internecie testami oprogramowania zabezpieczającego. Związane z Computer Bildem niemieckie laboratorium AV-Test umiejscowiło Avirę pośrodku rankingu w kategorii liczby wykrytych zagrożeń, wskazując jednocześnie, że program podnosił dużo fałszywych alarmów. Z kolei w kategorii blokowania złośliwego oprogramowania program ten zajął 5 miejsce na 12 testowanych aplikacji. Z kolei witryna matousec.com umieściła Avirę w dolnej części rankingu z rekomendacją negatywną (nie polecany).

Jak zdobyć 3-miesięczny klucz dla Avira Premium Security Suite?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

https://license.avira.com/en/promotion-hylm9fbv7chaxs8zbl83?id=JVgkM1BNUn
(skopiuj i wklej)

Po wypełnieniu formularza klikamy na przycisk License Overview i po załadowaniu kolejnej strony pobieramy plik instalacyjny pakietu oraz klucz licencyjny korzystając z odpowiednich ikonek.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.