GOTD: WinX DVD Ripper Platinum 6 znowu za darmo

Dodał: admin listopad - 13 - 2010

winx-dvd-ripper-platinum-6 Firma Digiarty Software nie ustaje w swojej zakrojonej na szeroką skalę akcji rozdawniczej. Dzisiejsza promocja na GOTD to kolejna szansa na zdobycie flagowego produktu tej firmy. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja WinX DVD Ripper Platinum 6. Jest to najnowsza wersja oferowana aktualnie przez producenta. Standardowa cena aplikacji została ustalona na poziomie 30$. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta aktualna tylko do jutra, do godz. 9:00.

Wygląda na to, że w ostatnim czasie nie było tygodnia, w którym nie mielibyśmy okazji zdobyć darmowej licencji na WinX DVD Ripper Platinum ;) Zapewne producent programu chce wylansować swój produkt jako najbardziej popularny ripper na rynku. Z drugiej strony tak długo jak producent będzie oferował tego typu promocje, wypada się cieszyć i z nich korzystać ;)

Jeżeli jeszcze ktoś nie słyszał o tym narzędziu, poniżej kilka słów na jego temat. WinX DVD Ripper Platinum 6 to narzędzie służące do wykonywania kopii zapasowych filmowych płyt DVD zapisywanych w skompresowanej postaci. Program ten służy więc do popularnego rippowania filmów DVD. Aplikacja radzi sobie z najpopularniejszymi rodzajami zabezpieczeń filmów oraz posiada prosty w obsłudze interfejs. Na TechnetBlogu został opublikowany test programu WinX DVD Ripper Platinum w wersji 5. Chętnych zapraszam do przejrzenia.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum 6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16833 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.