GOTD: DVDFab DVD Copy za darmo

Dodał: admin styczeń - 27 - 2011

dvdfab-dvd-copy Serwis GOTD przygotował dzisiaj naprawdę ciekawą promocję oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych płyt DVD. Do wzięcia jest bowiem oprogramowanie znanej marki DVDFab. Przedmiotem promocji jest klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu DVDFab DVD Copy aż przez rok. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 50$.  Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra do godz. 9:00 rano.

Z opisu programu przedstawionego przez Fengtao Software możemy dowiedzieć się, że DVDFab DVD Copy to najpotężniejsze i najbardziej elastyczne narzędzie przeznaczone do kopiowania i tworzenia kopii zapasowych płyt DVD,  które można obsłużyć zaledwie kilkoma kliknięciami myszy.

DVDFab DVD Copy został wyposażony w mnóstwo opcji pozwalających na dopasowanie wyjściowego pliku do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Produkt pozwala na zapisywanie skopiowanej płyty bezpośrednio na czysty nośnik DVD, dysk twardy lub media server. Aplikacja posiada również możliwość kompresji materiału źródłowego, by zmieścił się on na mniejszych nośnikach. Każdy proces konwersji odbywa się z zachowaniem najwyższej możliwej jakości obrazu.

Program posiada mechanizmy pozwalające na ominięcie najbardziej znanych zabezpieczeń przed kopiowaniem płyt DVD. Producent wyposażył swój produkt również w 8 trybów kopiowania danych z dysków do dyspozycji mamy np. klonowanie dysku, zgrywanie całej zawartości płytki czy też kopiowanie wyłącznie głównego filmu.

Jak zdobyć DVDFab DVD Copy za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.