GOTD: iCare Data Recovery 4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2011

icare-data recovery W serwisie GOTD znajdziemy dzisiaj promocję dotyczącą oprogramowania służącego do odzyskiwania wszelkiego typu danych przypadkowo utraconych w wyniku omyłkowego skasowania czy awarii. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja iCare Data Recovery 4. Narzędzie to oferowane jest standardowo w cenie 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

iCare Data Recovery 4 to jedno z tych narzędzi, które warto trzymać w pogotowiu na dysku twardym, by w razie nagłej awarii lub przypadkowego skasowania pliku móc szybko przywrócić utracone dane. Program pomoże nam m.in w przypadku awarii takich jak: błędy odczytu dysku twardego, sformatowanie dysku, uszkodzenie MBR, bad boot sector, niedostępność dysku twardego, nieczytelność partycji, usunięcie partycji, błąd działania aplikacji do zarządzania partycjami np. Partition Magic lub Norton Ghost, atak wirusa, itd.

iCare Data Recovery pozwala na odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, kart pamięci, pendrive-ów, odtwarzaczy MP3/MP4 oraz innych napędów i nośników podłączonych do komputera (z wyjątkiem CD/DVD). Warto zaznaczy, że narzędzie to nie posiada ograniczeń co do obsługiwanych systemów plików. Aplikacja poradzi sobie nawet z odczytaniem danych w stanie surowym.

Jak zdobyć iCare Data Recovery 4 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

Opublikuj

Opublikowano Edytuj

OK Anuluj
Dostępność: Publiczne Edytuj


OK Anuluj
Opublikowano: 9 gru 2010 2010 17:40 Edytuj

o : OK Anuluj

Tagi wpisów

Dodaj lub usuń tagi

Oddziel kolejne tagi przecinkami

X klucz licencyjny X pliki X recovery

Kategorie

+ Dodaj nową kategorię

Bezpośredni odnośnik: http://technetblog.pl/index.php/2010/12/icare-data-recovery-4-za-darmo/ Edytuj icare-data-recovery-4-za-darmo Zobacz wpis

HTML Wizualny

Wyślij/Wstaw Dodaj obrazek Dodaj film Dodaj plik dźwiękowy Dodaj medium


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.