EASEUS Partition Master 7 Pro za darmo

Dodał: admin marzec - 10 - 2011

easeus-part-master Dawno nie było już żadnej promocji oprogramowania marki EASEUS, czas więc to zmienić ;) Producent bowiem we współpracy z jednym z anglojęzycznych serwisów przygotował promocję swojego sztandarowego produktu do zarządzania dyskami i partycjami komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 7.1.1.0.Standardowo nabywając ten produkt musielibyśmy zapłacić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Easeus Partition Master 7 Pro jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

Warto podkreślić, że Easeus Partition Master 7.1.1.0 Pro to najnowsza obecnie dostępną wersja tego narzędzia. Producent więc naprawdę się postarał udostępniając nam taką wersję. Najnowsza odsłona produktu została wyposażona w zasadniczą zmianę – wsparciem dla dysków twardych o pojemnościach od 2GB do 4TB. Program też zyskał wsparcie dla systemów Windows 7 SP1.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 7 Pro?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny do programu.

Więcej informacji na stronie organizatora promocji

Formularz rejestracyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.