Game Booster Premium 2 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 8 - 2011

iobit-game-booster-2 Anglojęzyczny serwis DotTech przygotował promocję, skierowaną do wszystkich entuzjastów gier komputerowych, chcących zoptymalizować pracę systemu właśnie pod kątem korzystania z gier. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IOBit Game Booster Premium 2. Dzięki tej ofercie mamy szansę zaoszczędzić 10$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji.

IObit Game Booster Premium 2 został zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby graczy komputerów chcących wycisnąć jak największą wydajność z własnego komputera. Celem takiego działania jest oczywiście możliwość uruchamiania coraz nowszych i coraz bardziej wymagających gier. Zadaniem Game Boostera jest właśnie zoptymalizowanie systemu przed uruchomieniem ulubionej gry, tak by nie miała ona żadnych problemów z działaniem.

W jaki sposób ten program przyspiesza komputer? Istota działania IObit Game Booster Premium 2 sprowadza się do wyłączenia zbędnych procesów działających w tle, wyczyszczenia pamięci RAM oraz optymalizacji zużycia procesora. Wynikiem tych operacji ma być widoczny wzrost szybkości działania gier.

Jak zapewnia producent tego programu, jego użycie sprawi, że gry będą uruchamiały się szybciej. Pozbędziemy się również będącego zmorą graczy zjawiska określanego jako „lagi” . Po zakończeniu rozgrywki wystarczy wykonać jedno kliknięcie, by wyłączone wcześniej komponenty zostały przywrócone do stanu pierwotnego.

Game Booster Premium 2 może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000.

Jak zdobyć Game Booster Premium 2 za darmo?

Na początek pobieramy plik instalacyjny programu i instalujemy go w systemie.

Plik instalacyjny

Gdy program poprosi nas o klucz licencyjny używamy tego, który został opublikowany w dolnej części strony promocyjnej.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.