GOTD: Process Lasso v5 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 8 - 2011

process-lasso-pro Dla wszystkich, którzy zdecydują się dziś odwiedzić serwis GOTD, jego administratorzy przygotowali promocję oprogramowania firmy Bitsum Technologies służące do zarządzania uruchomionymi w systemie procesami. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Process Lasso w wersji  5. Standardowa cena produktu została ustalona na 18$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 9 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Process Lasso 5  to zaawansowane narzędzie do zarządzania uruchomionymi procesami, wyposażone w unikalną technologią zarządzania zwaną przez producenta ProBallance, dzięki której komputer zacznie pracować szybciej i stabilniej, szczególnie w momentach dużego obciążenia procesora. Systemy Windows został zaprojektowane tak, że jedna aplikacja może bez żadnych przeszkód przywłaszczyć sobie wszystkie zasoby procesora, prowadząc do opóźnień w działaniu systemu, mrożenia ekranu czy nawet zawieszanie komputera.

Jak deklaruje producent, Process Lasso 5 powstał by naprawić to niedociągnięcie i automatycznie oraz w inteligentny sposób zarządzać priorytetami uruchomionych procesów, tak by nie dopuścić do odczuwania negatywnych skutków obciążenia procesora przez jeden z działających programów.

Process Lasso 5 można uruchomić na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.79 MB. Producent przygotował również wersję dla systemów 64-bitowych.

Jak zdobyć Process Lasso 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Posiadacze systemów 64-bitowych mogą pobrać program stąd: wersja 64-bitowa

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.