GOTD: Chameleon Task Manager za darmo

Dodał: admin maj - 31 - 2011

chameleon-task-manager Szukacie zamiennika dla systemowego menadżera zadań? W dzisiejszej odsłonie serwisu Giveaway of the Day jego administratorzy przygotowali promocję pozwalającą na zdobycie takiego narzędzia. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Chameleon Task Manager. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 1 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Chameleon Task Manager, stworzony przez firmę Neosoft Tools, to program stanowiący rozbudowaną alternatywę dla systemowego menadżera zadań w systemach Windows. Producent chwali się, że jego produkt daje większą kontrolę nad uruchamianymi w systemie procesami, pozwalając jednocześnie na optymalizację zużycia zasobów systemowych. Znajdziemy tu także bardziej szczegółowe informacje o działających procesach.

Wśród ciekawych funkcji dostępnych w Chameleon Task Manager wymienić należy kontrolę  obciążenia procesora i redukcję priorytetów procesów nadmiernie obciążających komputer czy automatyczną optymalizację wykorzystania pamięci RAM. Program pozwala na definiowanie listy niechcianych programów, których procesy będą automatycznie zabijane.

Chameleon Task Manager monitoruje także nowo uruchamiane aplikacje i każdorazowo wyświetla stosowną informację. W programie tym nie mogło również zabraknąć rozbudowanych statystyk dotyczących procesów i wykorzystania zasobów komputera.

Chameleon Task Manager może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/2003/Vista/7 oraz na systemach w wersji 64-bitowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.78 MB.

Jak zdobyć Chameleon Task Manager za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.